Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Cairns me diskoteka dhe nate.

Cairns
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Cairns 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Pullman Reef Hotel Casino
Pullman Reef Hotel Casino
Pullman Reef Hotel Casino
8.8 E mirë
Hotel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
The Sebel Cairns Harbour Lights
The Sebel Cairns Harbour Lights
The Sebel Cairns Harbour Lights
Apartament
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Gilligans Backpackers Hotel & Resort
Gilligans Backpackers Hotel & Resort
Gilligans Backpackers Hotel & Resort
7.5 Mesatare
Hostel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Getaway On Grafton
Getaway On Grafton
Getaway On Grafton
Apartament
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Travellers Oasis
Travellers Oasis
Travellers Oasis
9.0 E shkëlqyer
Hostel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Jack Backpackers
The Jack Backpackers
The Jack Backpackers
7.3 Mesatare
Hostel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Motel Nomad
Motel Nomad
Motel Nomad
6.6 Më poshtë mesatare
Motel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.