Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Cairns me pishinë për fëmijë

Cairns
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 71 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Cairns në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Shangri-La The Marina Cairns
Shangri-La The Marina Cairns
Shangri-La The Marina Cairns
8.4 E mirë
Hotel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Pullman Cairns International
Pullman Cairns International
Pullman Cairns International
8.0 E mirë
Hotel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hilton Cairns
Hilton Cairns
Hilton Cairns
8.3 E mirë
Hotel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pullman Reef Hotel Casino
Pullman Reef Hotel Casino
Pullman Reef Hotel Casino
8.8 E mirë
Hotel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
Alamanda Palm Cove by Lancemore
8.7 E mirë
Hotel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
22.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Peppers Beach Club & Spa
Peppers Beach Club & Spa
Peppers Beach Club & Spa
8.0 E mirë
Resort
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
22.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pullman Palm Cove Sea Temple Resort & Spa
Pullman Palm Cove Sea Temple Resort & Spa
Pullman Palm Cove Sea Temple Resort & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
22.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
The Reef House Boutique Hotel & Spa - Adults & Couples Boutique Tropical Escapes
The Reef House Boutique Hotel & Spa - Adults & Couples Boutique Tropical Escapes
The Reef House Boutique Hotel & Spa - Adults & Couples Boutique Tropical Escapes
Largësia nga qendra e qytetit:
22.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sanctuary Palm Cove
Sanctuary Palm Cove
Sanctuary Palm Cove
9.5 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
23.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Novotel Cairns Oasis Resort
Novotel Cairns Oasis Resort
Novotel Cairns Oasis Resort
8.2 E mirë
Resort
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
DoubleTree by Hilton Cairns
DoubleTree by Hilton Cairns
DoubleTree by Hilton Cairns
7.9 Mesatare
Hotel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Mantra Trilogy
Mantra Trilogy
Mantra Trilogy
Resort
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Holiday Inn Cairns Harbourside
Holiday Inn Cairns Harbourside
Holiday Inn Cairns Harbourside
7.7 Mesatare
Hotel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Southern Cross Atrium Apartments
Southern Cross Atrium Apartments
Southern Cross Atrium Apartments
8.2 E mirë
Apartament
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Palm Royale Cairns
Palm Royale Cairns
Palm Royale Cairns
8.1 E mirë
Resort
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Cairns Colonial Club Resort
Cairns Colonial Club Resort
Cairns Colonial Club Resort
8.0 E mirë
Resort
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Mantra Amphora
Mantra Amphora
Mantra Amphora
8.2 E mirë
Resort
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
22.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Cairns Queenslander Hotel & Apartments
Cairns Queenslander Hotel & Apartments
Cairns Queenslander Hotel & Apartments
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Acacia Court Hotel
Acacia Court Hotel
Acacia Court Hotel
5.6
Hotel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mercure Cairns
Mercure Cairns
Mercure Cairns
7.5 Mesatare
Hotel
Australia, Cairns
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.