Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Adelaide me pishinë për fëmijë

Adelaide
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Adelaide në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Stamford Grand Hotel Adelaide
Stamford Grand Hotel Adelaide
Stamford Grand Hotel Adelaide
Hotel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Pullman Adelaide
Pullman Adelaide
Pullman Adelaide
Hotel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
InterContinental Adelaide
InterContinental Adelaide
InterContinental Adelaide
8.0 E mirë
Hotel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
ibis Adelaide
ibis Adelaide
ibis Adelaide
8.4 E mirë
Hotel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Majestic Roof Garden Hotel
Majestic Roof Garden Hotel
Majestic Roof Garden Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Adelaide Riviera Hotel
Adelaide Riviera Hotel
Adelaide Riviera Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Dhomat pa duhan
BreakFree Adelaide
BreakFree Adelaide
BreakFree Adelaide
8.1 E mirë
Apartament
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Grosvenor Hotel Adelaide
Grosvenor Hotel Adelaide
Grosvenor Hotel Adelaide
7.1 Mesatare
Hotel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Rockford Adelaide
Rockford Adelaide
Rockford Adelaide
Hotel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Mantra on Frome
Mantra on Frome
Mantra on Frome
Apartament
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Adelaide Inn Adelaide
Adelaide Inn Adelaide
Adelaide Inn Adelaide
7.9 Mesatare
Motel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
The Soho Hotel an Ascend Hotel Collection Member
The Soho Hotel an Ascend Hotel Collection Member
The Soho Hotel an Ascend Hotel Collection Member
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Quest Adelaide Central
Quest Adelaide Central
Quest Adelaide Central
Apartament
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Discovery Parks - Adelaide Beachfront
Discovery Parks - Adelaide Beachfront
Discovery Parks - Adelaide Beachfront
Hotel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
14.1 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Jasper Motor Inn
Jasper Motor Inn
Jasper Motor Inn
7.0 Mesatare
Motel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zbardhja
Comfort Inn Anzac Highway
Comfort Inn Anzac Highway
Comfort Inn Anzac Highway
Hotel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
RNR Serviced Apartments Adelaide
RNR Serviced Apartments Adelaide
RNR Serviced Apartments Adelaide
6.7 Më poshtë mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Casino
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Quest Port Adelaide
Quest Port Adelaide
Quest Port Adelaide
Apartament
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
13.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Nightcap at Rose & Crown Hotel
Nightcap at Rose & Crown Hotel
Nightcap at Rose & Crown Hotel
Hotel
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
22.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Depozitimi i bagazheve
Arabella on West
Arabella on West
Arabella on West
Apartament
Australia, Adelaide
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.