Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Buenos Aires me pishinë për fëmijë

Buenos Aires
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 120 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Buenos Aires në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hilton Buenos Aires
Hilton Buenos Aires
Hilton Buenos Aires
8.8 E mirë
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Unique Art Madero
Unique Art Madero
Unique Art Madero
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Broadway Hotel & Suites
Broadway Hotel & Suites
Broadway Hotel & Suites
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Dazzler by Wyndham Buenos Aires Recoleta
Dazzler by Wyndham Buenos Aires Recoleta
Dazzler by Wyndham Buenos Aires Recoleta
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Madero Buenos Aires
Hotel Madero Buenos Aires
Hotel Madero Buenos Aires
8.8 E mirë
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kafene/ditore
El Conquistador Hotel
El Conquistador Hotel
El Conquistador Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Melia Buenos Aires Hotel
Melia Buenos Aires Hotel
Melia Buenos Aires Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Sheraton Buenos Aires Hotel & Convention Center
Sheraton Buenos Aires Hotel & Convention Center
Sheraton Buenos Aires Hotel & Convention Center
8.0 E mirë
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hotel Reconquista Plaza
Hotel Reconquista Plaza
Hotel Reconquista Plaza
7.6 Mesatare
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Hotel Reconquista Garden
Hotel Reconquista Garden
Hotel Reconquista Garden
7.6 Mesatare
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Grand King Hotel
Grand King Hotel
Grand King Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Savoy Hotel Buenos Aires
Savoy Hotel Buenos Aires
Savoy Hotel Buenos Aires
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Mine Hotel Buenos Aires
Mine Hotel Buenos Aires
Mine Hotel Buenos Aires
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Alvear Palace Hotel Leading Hotels of the World
Alvear Palace Hotel Leading Hotels of the World
Alvear Palace Hotel Leading Hotels of the World
8.9 E mirë
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Wilton Hotel Buenos Aires
Wilton Hotel Buenos Aires
Wilton Hotel Buenos Aires
7.6 Mesatare
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Novotel Buenos Aires
Novotel Buenos Aires
Novotel Buenos Aires
8.2 E mirë
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Scala Hotel Buenos Aires
Scala Hotel Buenos Aires
Scala Hotel Buenos Aires
8.9 E mirë
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Lennox Buenos Aires
Lennox Buenos Aires
Lennox Buenos Aires
8.5 E mirë
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Buenos Aires Marriott
Buenos Aires Marriott
Buenos Aires Marriott
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Centuria Hotel
Centuria Hotel
Centuria Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Argjentina, Buenos Aires
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.