Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Soldeu me pishinë për fëmijë

Soldeu
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Soldeu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sport Hotel Hermitage & Spa
Sport Hotel Hermitage & Spa
Sport Hotel Hermitage & Spa
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Andorra, Soldeu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Park Piolets Mountain Hotel & Spa
Park Piolets Mountain Hotel & Spa
Park Piolets Mountain Hotel & Spa
8.9 E mirë
Hotel
Andorra, Soldeu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Himalaia Soldeu
Himalaia Soldeu
Himalaia Soldeu
8.0 E mirë
Hotel
Andorra, Soldeu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Piolets Soldeu Centre
Hotel Piolets Soldeu Centre
Hotel Piolets Soldeu Centre
Hotel
Andorra, Soldeu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sport Hotel Village
Sport Hotel Village
Sport Hotel Village
8.5 E mirë
Hotel
Andorra, Soldeu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Sport Hotel Soldeu
Sport Hotel Soldeu
Sport Hotel Soldeu
7.9 Mesatare
Hotel
Andorra, Soldeu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Austria Soldeu
Hotel Austria Soldeu
Hotel Austria Soldeu
7.0 Mesatare
Hotel
Andorra, Soldeu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.