Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në La Massana me pishinë për fëmijë

La Massana
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në La Massana në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Abba Xalet Suites
Abba Xalet Suites
Abba Xalet Suites
8.3 E mirë
Hotel
Andorra, La Massana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Magic La Massana
Magic La Massana
Magic La Massana
Hotel
Andorra, La Massana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rutllan & Spa
Rutllan & Spa
Rutllan & Spa
Hotel
Andorra, La Massana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Magic Ski
Magic Ski
Magic Ski
8.7 E mirë
Hotel
Andorra, La Massana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Marco Polo La Massana
Marco Polo La Massana
Marco Polo La Massana
7.2 Mesatare
Hotel
Andorra, La Massana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.