Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tiranë me pishinë për fëmijë

Tiranë
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Tiranë në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Tirana International Hotel & Conference Center
Tirana International Hotel & Conference Center
Tirana International Hotel & Conference Center
8.0 E mirë
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rogner Hotel Tirana
Rogner Hotel Tirana
Rogner Hotel Tirana
8.9 E mirë
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Plaza Tirana
The Plaza Tirana
The Plaza Tirana
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Mak Albania Hotel
Mak Albania Hotel
Mak Albania Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Te Stela Resort
Te Stela Resort
Te Stela Resort
Resort
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Doro City
Hotel Doro City
Hotel Doro City
7.8 Mesatare
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Brilant Antik Hotel
Brilant Antik Hotel
Brilant Antik Hotel
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Mustang Tirana
Hotel Mustang Tirana
Hotel Mustang Tirana
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Karaoke
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Baron Tirana
Hotel Baron Tirana
Hotel Baron Tirana
7.7 Mesatare
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hostel Grande House
Hostel Grande House
Hostel Grande House
Hostel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Vila 1928
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Klubi i fëmijëve
City Center Hotel Tirana
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Depozitimi i bagazheve
Hotel Nord Park
Hotel Nord Park
Hotel Nord Park
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Mai Tai Resort Tirana
Resort
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
PalmaNova Resort
8.5 E mirë
Resort
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.