Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Gjirokastër, Shqipëria

Gjirokastër
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 47 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Kerculla Resort
9.4 E shkëlqyer
Resort
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Eva Guesthouse Gjirokaster
Shtëpi e mysafirëve
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Center Gjirokaster
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i dhomës
Bed and Breakfast Kotoni
Bed and Breakfast Kotoni
Bed and Breakfast Kotoni
8.7 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotel Kalemi
Hotel Kalemi
Hotel Kalemi
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Hotel Kalemi 2
Hotel Kalemi 2
Hotel Kalemi 2
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Hotel Domino Gjirokaster
Hotel Domino Gjirokaster
Hotel Domino Gjirokaster
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
Old Bazaar 1790
Old Bazaar 1790
Old Bazaar 1790
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Kodra
Hotel Kodra
Hotel Kodra
8.9 E mirë
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Cajupi
Hotel Cajupi
Hotel Cajupi
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Stone City Hostel
Stone City Hostel
Stone City Hostel
Hostel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Palorto Hotel
Palorto Hotel
Palorto Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Argjiro
Hotel Argjiro
Hotel Argjiro
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hotel Bleta
Hotel Bleta
Hotel Bleta
7.3 Mesatare
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Kore Guest House
Kore Guest House
Kore Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Depozitimi i bagazheve
Guesthouse Mele
9.7 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Guest House Bake
Guest House Bake
Guest House Bake
Mengjezore dhe Mbrëmje
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Hotel Magic Gjirokaster
Hotel Magic Gjirokaster
Hotel Magic Gjirokaster
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Zbardhja
Hotel Bebej Tradicional
Hotel Bebej Tradicional
Hotel Bebej Tradicional
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel The First
Hotel The First
Hotel The First
8.3 E mirë
Hotel
Shqipëria, Gjirokastër
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.