Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Durrësi me pishinë për fëmijë

Durrësi
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Durrësi në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Adriatik Hotel BW Premier Collection
Adriatik Hotel BW Premier Collection
Adriatik Hotel BW Premier Collection
8.9 E mirë
Hotel
Shqipëria, Durrësi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Grand Blue Fafa
Grand Blue Fafa
Grand Blue Fafa
Hotel
Shqipëria, Durrësi
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sandy Beach Resort
Sandy Beach Resort
Sandy Beach Resort
8.3 E mirë
Resort
Shqipëria, Durrësi
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Hotel Nais Durres
Hotel Nais Durres
Hotel Nais Durres
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Shqipëria, Durrësi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Drini Hotel
Drini Hotel
Drini Hotel
Hotel
Shqipëria, Durrësi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Nuovo Sun Golem
Nuovo Sun Golem
Nuovo Sun Golem
Shtëpi e mysafirëve
Shqipëria, Durrësi
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Akropoli Hotel Durres
Akropoli Hotel Durres
Akropoli Hotel Durres
Hotel
Shqipëria, Durrësi
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.