Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shqipëria

Tiranë
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 1286 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Tirana International Hotel & Conference Center
Tirana International Hotel & Conference Center
Tirana International Hotel & Conference Center
8.0 E mirë
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rogner Hotel Tirana
Rogner Hotel Tirana
Rogner Hotel Tirana
8.9 E mirë
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Airport Tirana
Hotel Airport Tirana
Hotel Airport Tirana
8.7 E mirë
Hotel
Shqipëria, Vore
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
The Plaza Tirana
The Plaza Tirana
The Plaza Tirana
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Mak Albania Hotel
Mak Albania Hotel
Mak Albania Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Palace Hotel & SPA
Palace Hotel & SPA
Palace Hotel & SPA
8.6 E mirë
Hotel
Shqipëria, Durrësi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Best Western Premier Ark Hotel
Best Western Premier Ark Hotel
Best Western Premier Ark Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Shqipëria, Vore
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Hotel Brilant Saranda
Hotel Brilant Saranda
Hotel Brilant Saranda
Hotel
Shqipëria, Sarande
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hotel Rezidenca Desaret
Hotel Rezidenca Desaret
Hotel Rezidenca Desaret
Hotel
Shqipëria, Beratit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i dhomës
La Boheme Hotel
La Boheme Hotel
La Boheme Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel New York Vlore
Hotel New York Vlore
Hotel New York Vlore
7.0 Mesatare
Hotel
Shqipëria, Vlorë
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Te Stela Resort
Te Stela Resort
Te Stela Resort
8.2 E mirë
Resort
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Theranda Hotel
Theranda Hotel
Theranda Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Sar'otel Hotel & Spa
Sar'otel Hotel & Spa
Sar'otel Hotel & Spa
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Oxford hotel Tirana
Oxford hotel Tirana
Oxford hotel Tirana
8.7 E mirë
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Sky 2 Hotel
Sky 2 Hotel
Sky 2 Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
The Rooms Hotel Residence & Spa
The Rooms Hotel Residence & Spa
The Rooms Hotel Residence & Spa
9.1 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Sky Hotel Tirana
Sky Hotel Tirana
Sky Hotel Tirana
7.9 Mesatare
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Aragosta Hotel & Restaurant
Aragosta Hotel & Restaurant
Aragosta Hotel & Restaurant
8.5 E mirë
Hotel
Shqipëria, Durrësi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
New W Hotel
New W Hotel
New W Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Shqipëria, Tiranë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.